Pesukapslid MAYERI Sensitive 18tk

€5.79
€0.32/tk
Kirjeldus
3-kambrilised pesugeelkapslid sisaldavad pesuvahendit, plekieemaldajat, kirgastit. Sobivad valgete ja värviliste rõivaste pesemiseks. Igat tüüpi pesumasinatele. Täielikult lahustuvad - ei jäta rõivastele pesuvahendi jääke, eemaldavad mustuse ja erinevad plekid... Ei sisalda lõhna-ega värvaineid ning on seetõttu sobilikud ka allergikute, astmaatikute, tundliku nahaga tarbijate ja väikelaste rõivaste pesemiseks..
Lisainfo
Hoiatused! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Allaneelamise korral: võtta viivitamatult ühendust mürgistusteabekeskuse või astiga. Nahale sattumise korral pesta rohke veega. Sima sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega.Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Hoida kuivas suletud mahutis.
Koostisosad
Naturaalne seep, anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivained, fosfonaat, ensüümid.
Kasutusjuhend
Temperatuurivahemik 30-95°c, doseering: 1 kapsel (25ml) 4-5kg kuivade riiete kohta, aseta kapsel pesumasina trumlisse, alles seejärel aseta rõivad, vali sobiv pesuprogramm. Kapsel on kaetud vesilahustuva kilega. Selle
Tootja kontaktid
Mayeri Industries AS, Tehase Tabivere alevik, Tartu vald Tartumaa 49127
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 16°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Eesti
Kaubamärk:
MAYERI
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский