555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Pesukapslid NEUTRAL Sensit.Colour 22tk


€10.69
€0.49/tk
Päritoluriik:
Itaalia
Kaubamärk:
Neutral
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Neutral pesupesemiskapslid Colour värvilisele pesule.Neutral on tundlikule nahale mõeldud tootesari, mis ei sisalda üleliigseid komponente. Neutral sarja tooted on valmistatud hoolikalt valitud koostisainetest, et vähendada allergia ning naha ülitundlikkuse tekkimise ohtu.
LISAINFO
HOIATUS: Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele käettesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamisel mitte esile kutsuda oksendamist, pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti.
Koostisosad
MEA Palmkerneleate, Mono Propylene Glycol, Glycereth-6-cocoate, Glycerol, Sodium Laureth Sulfate, PVA, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Protease, PVP-VI, Amylase, Lipase, Denatonium Benzoate.
KASUTUSJUHEND
Doseerimine: Kasutada 1 kapsel määrdunud ja väga määrdunud pesu pesemisel (2-5kg). Suurema pesukoguse (6-8kg) pesemiseks kasutada 2 kapslit. Effektiivne temperatuuril alates 30° kraadi. Parima pesutulemuse saavutamiseks: aseta 1 kapsel kuivade kätega pesumasina trumlisse. Seejärel lisa pesu. Mitte kasutada eelpesu programmi, käsipesuks ega leotamiseks. Ärge ületage ette antud pesu kogust. Hoia pakend eemal kuumuse, niiskuse ja päikese eest. Kui kapsli jäägid jäävad riietele loputa sooja veega. Eelistatavalt pesta täiskoormusel. Doseerida vastavalt pesu kogusele, vee karedusele ja madalal temperatuuril, et kaitsta keskkonda. Üledoseering ei muuda pesu puhtamaks ning on kahjulik keskkonnale. Kapsli kile sisaldab mõruaineid, mis aitab vähendada võimalust, et lapsed seda sööksid. Pese käed peale kapsli puudutamist. Peale pesukapsli kasutamist sule pakend tihedalt.
Tootja kontaktid
Unilever
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.