555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Pesukapslid REPSUN Color 20tk


€7.99
€0.40/tk
Päritoluriik:
Eesti
Kaubamärk:
REPSUN
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Pesukapslid värvilisele kangale „Color“, 20 tk. Kolmeosalised pesuvedeliku kapslid „Color“ värvilisele pesule sobivad nii värvilisele, kui tumedale pesule igat tüüpi pesumasinates. Hoiab värvid kauem eredana ja kaitseb neid tuhmumise eest. Eemaldab efektiivselt mustuse ja erinevad plekid (kohv, tee, punane vein, marjamahl, tomatipüree, sinep, porgand, veri, kosmeetika, muru, muda, šokolaad), kui pesta leige või kuuma veega. Täielikult lahustuv, ei jäta pesusse või pesumasinasse jääke. Kapsel sisaldab mõruainet „Bitrex“ juhuks, kui laps püüab kapslit alla neelata, mille mõjul nad peaksid kapsli välja sülitama enne, kui see jõuab tekitada mürgistuse. Järgige rõivatootjate juhiseid.
LISAINFO
Parim enne: 3 aastat pärast valmistamise kuupäeva. Tootmise kuupäev ja partii nr: vt pakendilt
Koostisosad
30% seep, 15-30% anioonsed pindaktiivsed ained, 5-15% mitteioonsed pindaktiivsed ained, <5% fosfonaat, ensüümid, lõhnaaine, värvaine.
Säilitamistingimused
Säilitada temperatuuril +5° kuni +35 °C. . Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 35°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.