555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Pesukapslid WOOLITE Color 28tk


€9.99
€4.99
€0.18/tk
Kampaania kehtib kuni 2020-08-31 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Poola
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Geelkapslid keratiiniga värvilisele pesule, taastav ja kaitsev mõju kangale, kaitseb värve tuhmumise eest.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole.
Koostisosad
15-30%anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained: 5-15% seep;<5%: fosfonaadid, Benzisothiazolinone, ensüümid, lõhnaained, Butyl Phenyl Methyl Propional, Benzyl Salicylate, Citronellol. Coumarin, Linalool.
KASUTUSJUHEND
Asetage geelkapsel enne pesemist trumlisse. Ärge pange geelkapslit pesuvahendi sahtlisse - kasutage ainult kuivade kätega. 1 Kapsel 1 pesukorra kohta. Üle 5 kg keskmise mustusastmega pesu kohta keskmise/kareda vee korral kasutage kahte geelkapslit.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.