555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Pesulop.SILAN AT Coconut Mineral 900ml


€2.89
€3.21/l
Päritoluriik:
Austria
Netokogus (g/ml):
900
Kaubamärk:
Silan
Tarnija kontaktid:
VIA 3L AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Silani kookosvee ja mineraalide pehmendaja vabastab meelt ja parandab meeleolu puhastuslõhna abil. Aroomiteraapia + kangapehmendi aluseks on kreemjas valem, mis on inspireeritud puhastest looduslikest koostisosadest. Me hoolime loodusest, nii et välimise pakendi saab pudelitest optimaalse ringlussevõtu jaoks eemaldada.
LISAINFO
Tähelepanu! Enne kasutamist lugege etiketti. Hoida jahedas. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade, naha ja riietega. Kui see juhtub, pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.
Koostisosad
5–15% katioonne pindaktiivne aine, parfüümid (alfa-isometüülionoon, hüdroksütsitronellal, limoneen, linalool)
Tootja kontaktid
Henkel
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.