Pesulop.SILAN Peony&WhiteTea 800ml 32pk


€2.89
€3.61/l
Päritoluriik:
Austria
Netokogus (g/ml):
800
Tarnija kontaktid:
Eugesta
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Silan Naturalsi uus vedel kangapehmendaja taimsel alusel. See koosneb 99% looduslikest koostisosadest. See teeb teie riideid, rätikuid ja voodipesu üllatavalt pehmeks. Valem on silikoonide, värviainete ja mikroplastikute vaba. Parfüüm on suure bioloogilise lagunemise võimsusega, võimendades meie unikaalse pehmendaja vastupandamatu aroomi. Silan Naturals pakub teile vaimustavalt pehme ja imeliselt lõhnaga pesu. Lihtne kasutada ja see ühildub nii ülevalt kui ka eestlaevate pesumasinatega.
Koostisosad
"5-15% katioonseid pindaktiivseid aineid. Muud koostisained: lõhnaained (Citronellol)."
KASUTUSJUHEND
Järgige alati iga toote pakendil olevaid juhiseid. Silani doseerimine on tõesti lihtne. Kasutage lihtsalt Silani pudeli korki, et saada õige kogus. Ärge Silanit enne kasutamist lahjendage. Valage pehmendi otse pudelist korki ja siis pesumasina pesuloputusvahendi sahtlisse.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский