Pesulop. SILAN Supreme Gold 600ml 24pk


€2.79
€4.65/l
Päritoluriik:
Austria
Netokogus (g/ml):
600
Kaubamärk:
Silan
Tarnija kontaktid:
VIA 3L AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Glamuurses kuldses pakendis Silan Suprême Glamour on luksusliku elustiili võrdkuju, millest enamus meist võib vaid unistada. Kõigi aegade populaarseimast Prantsuse klassikalisest parfüümist inspireerituna on selle toote algsele elegantsele lille ja puidu lõhnale lisatud loomulikku värskust Sitsiilia apelsinide ja Kalaabria bergamoti aroomiga.
LISAINFO
Tähelepanu! Enne kasutamist lugege etiketti. Hoida jahedas. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade, naha ja riietega. Kui see juhtub, pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.
Koostisosad
5–15% katioonne pindaktiivne aine, parfüümid (alfa-isometüülionoon, hüdroksütsitronellal, limoneen, linalool)
Tootja kontaktid
Henkel
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский