Pesulop. SILAN Supreme Pink 600ml 24pk


€2.79
€4.65/l
Päritoluriik:
Austria
Netokogus (g/ml):
600
Kaubamärk:
Silan
Tarnija kontaktid:
VIA 3L AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Silan Suprême Romance, võrratu oma täiuslikkuses, on saadaval ahvatlevas roosas pudelis, mis tekitab koheselt elegantse ja romantikat täis kevadiste Pariisi tänavate meeleolu. Parimatest Prantsuse parfüümidest inspireeritud Silan Suprême Romance seob mõnusa puuviljalõhna lillearoomidega – rõhutades kreemjate rooside lõhna keset sandlipuu ja muskuse aroomivälja.
LISAINFO
Tähelepanu! Enne kasutamist lugege etiketti. Hoida jahedas. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade, naha ja riietega. Kui see juhtub, pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.
Koostisosad
5–15% katioonne pindaktiivne aine, parfüümid (alfa-isometüülionoon, hüdroksütsitronellal, limoneen, linalool)
Tootja kontaktid
Henkel
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский