555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Pesulop.vahend FROSCH Aloe Vera 750ml


€1.75
€2.33/l
Päritoluriik:
Saksamaa
Netokogus (g/ml):
750
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Toime põhineb taimsetel aktiivainetel. Kaitseb ja hooldab tekstiilikiude naturaalsel moel ja tagab pesu hingamise. Lõhnaained ei tekita allergilisi reaktsioone, kuid pesule jääb siiski pikaajaline naturaalne aroom. Sobib puuvillase, villase, viskoosi, segakiu ja sünteetiliste materjalide (elastaan) loputamiseks.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toiduainetest. Silma sattumisel loputada koheselt puhta veega. Mitte säilitada temperatuuridel alla 4 kraadi ja üle 25 kraadi.
Koostisosad
5-15% katioonseid taimset päritolu tensiide, lõhnaaineid, samuti väikeses koguses kosmeetilisi värve.
KASUTUSJUHEND
4-5 kg kuiva pesu mahutavusega pesumasina korral: 36 ml puuvillase jt. kangaste puhul, 24 ml segakiu ja villaste kangaste puhul. Käsitsi pesu korral: sünteetiliste materjalide puhul 18 ml, teiste materjalide puhul 10 ml. Mitte valada otse pesule, vaid loputusvahendi sahtlisse.
Tootja kontaktid
WERNER&MERTZ GMBH

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.