Pesuloputusvahend FROSCH Mandel 1L

Pesuloputusvahend FROSCH Mandel 1L

€3.39
€3.39/l
Kirjeldus
Puuvillase, villase, viskoosi, segakiu ja sünteetiliste materjalide (elastaan) loputamiseks. Sisaldab naturaalset mandlipiima. Kaitseb ja hooldab tekstiilikiude tagades pesu hingamise. Vahend ei sisalda fosfaate ja formaldehüüde, on dermatoloogiliselt testitud. Hüpoallergiline koostis: nahasõbralik, ei sisalda värv- ja säilitusaineid. Tootest jätkub 40 loputuskorraks.
Kasutusjuhend
4-5 kg kuiva pesu mahutavusega pesumasina korral: 35 ml puuvillaste kangaste, 25 ml segakiu ja villaste kangaste puhul. Käsitsi pesu: sünteetilised materjalid 18 ml, teised materjalid 10 ml 10 l vee kohta. Mitte valada otse pesule, vaid loputusvahendi sahtlisse.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Saksamaa
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
FROSCH
Tarnija kontaktid:
AbeStock AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.