555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Pesuloputusvahend NEUTRAL 1L


€3.25
€2.69
€2.69/l
Kampaania kehtib kuni 2020-07-15 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Taani
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
Neutral
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Kontsentreeritud pesuloputusvahend. Neutral 0% tootesari on spetsiaalselt välja töötatud tundlikule nahale, koostöös Taani Astma ja Allergia Liiduga. Hüpoallergilne, dermatoloogiliselt testitud, lõhna-ja värvainete vaba koostis sobib ideaalselt beebi ja allergilise nahaga inimeste pesu loputamisel. Ohutu ja efektiivne! Piisab väikesest kogusest kontsentreeritud vedelikust igal pesukorral, seega jätkub toodet pikaks ajaks. Neutral pesuloputusvahend muudab pesu ülipehmeks. Toode ei sisalda pleegitusaineid tänu millele aitab säilitada kanga värvi. Pesuloputusvahendi toimeained on täielikult biolagunduvad.
LISAINFO
Ei sisalda lõhna- ja värvaineid.
Koostisosad
Aqua, Dithydrogenated Tallowoylettyl Hydraxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Sorbic Acid, Ammonium Chloride, Calcium Chloride. Sisaldab: 5-15% katioonsed pindaktiivsed ained, <5% sorbiinhape
KASUTUSJUHEND
Valige sobiv pesuvahendi kogus kasutades etiketil olevat loputusvahendi doseeringu tabelit.Valage õige kogus otse pesumasina doseerimisvahesse, kasutades doseerimiseks loputusvahendi korki (1kork=40ml). Eriti pehme tulemuse saavutamiseks suurenda kogust 50%. Käsipesul peab enne riiete lisamist loputusvahend olema vees täielikult lahustunud. Ärge valage otse riietele. Säilitage temperatuuril vahemikus 5C-25C.
Tootja kontaktid
Unilever
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.