Pesupulb.PERSIL FreshBySilan 1.17kg 18pk


€5.99
€4.39
€3.75/kg
Kampaania kehtib kuni 2021-03-03 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
1170
Kaubamärk:
Persil
Tarnija kontaktid:
VIA 3L AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Persil Freshness by Silan ühendab Persili jõu Silani püsiva värskusega. Tänu eksklusiivsele Deep Clean tehnoloogiale suudab Persil vabaneda tõrksatest plekkidest juba madalatel temperatuuridel.
LISAINFO
Tähelepanu! Enne kasutamist lugege etiketti. Hoida jahedas. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmade, naha ja riietega. Kui see juhtub, pöörduge kohe arsti poole ja hoidke toote pakend või silt käepärast.
Koostisosad
5-15% hapnikubaasil valgendaja, anioonsed pindaktiivsed ained;<5% polükarboksülaadid, mitteioonsed pidaktiivsed ained, tseoliitid, fosfonaadid, seep; täiendavad komponendid:ensüümid, optilised valgendajad, lõhnaained, Linalool
KASUTUSJUHEND
Kasutamisel jälgida toote piktogrammi
Tootja kontaktid
Henkel
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский