555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Pesupulber DOSIA Color 300g


€0.75
€2.50/kg
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
300
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Pesupulber
LISAINFO
Uus Dosia ColorÜLLATAB SIND OMAKVALITEEDIGA!Dosia EEMALDAB 101PLEKKI*, vaata 101 plekinimekirjawww.dosia.info*Plekkide eemaldamise testi viis läbisõltumatu sertifitseeritud instituut, mistõestas Dosia puhastusefektiivsuse101 pleki suhtes.
Koostisosad
5-15% tseoliidid,
KASUTUSJUHEND
Nõuanded.Masinpesul valage õige annus pesupulbrit pesupulbrisahtlisse. Käsipesul lahustage pulber vees. Loputagekangast põhjalikult. Pärast kasutamist loputage käed. Ärge kasutage villa või siidkangaste pesemiseks.Alati järgige riiete hooldussiltidel olevaid pesemisjuhendeid.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 10°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.