555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Pesuvahend luttide ja pudelite NUK 500ml


€5.49
€10.98/l
Päritoluriik:
Saksamaa
Netokogus (g/ml):
500
Tarnija kontaktid:
German Products Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nuk pesuvahend bio-ensüümidega piimajääkide eemaldamiseks, 500ml. Nuk pesuvahend on spetsiaalselt väljatöödatud laste sööginõude ja tarvikute pesemiseks. Koostises olevad naturaalsed ensüümid eemaldavad kergelt piima-, pudru-, mahlajäägid. Lisaks on nuk pesuvahend väga õrn ja seega saate ohutult ja vastavalt kõikidele nõuetele pesta laste sööginõusid (pudelid, lutid, kruusid, taldrikud jne), samuti rinnapumpade detaile ja mänguasju.
LISAINFO
Toote info: Koostisosad on taastuvatest toorainetest. Kergesti biolagunev toimeained (OECD). pH neutraalne nahale (dermatoloogiliselt testitud). Ei sisalda ärritavaid värv- ja lõhnaineid. Väike värvimuutus on loomulik ja ei vähenda pesuvahendi kvaliteedi.
Koostisosad
Tensiidide anioonid vähem kui 5%, mitteioonsed tensiidid, ensüümid, sipelghape, kaaliumsorbaat.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: pudeli pesemiseks valage pudelisse väike kogus pesuvahendit, lisage sooja vett ja peske pudel selleks spetsiaalselt ettenähtud pudeliharjaga. Loputage puhta veega.
Tootja kontaktid
MAPA GmbH, Saksamaa
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.