555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Pesuvahend Seal Eco universal 14 pesu


€6.99
€6.99/l
Päritoluriik:
Läti
Tarnija kontaktid:
Coomor Kaubandus OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Universaalne pesupesemisgeel. Keskkonnasõbralik toode. Sisaldab biolagunevaid aineid. Toode ei sisalda fosfaate, värvaineid. Sisaldab ensüüme, mis eemaldavad efektiivselt plekke.
LISAINFO
Sisaldab ensüüme, mis eemaldavad efektiivselt plekke.
Koostisosad
Mitteinnogeensed paa-d =15%‹30%, anioonsed paa-d =5%‹15%, seep ‹5% fermendid, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone. Ei sisalda fosfaate, värvaineid ega mittelagunevaid aineid.
KASUTUSJUHEND
Tootja soovitused säästlikuks ja keskkonnasõbralikumaks pesu pesemiseks: peske riideid madalamal temperatuuril, pange alati kui võimalik seadmesse maksimaalne vastava pesuprogrammi puhul lubatud kogus pesu.
Tootja kontaktid
JSC Spodriba 1 Dzirnavu str., Dobele, LV-3701, Latvia
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.