Pesuvalgendi DR.BECKMANN 2x40g

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
2x40g intensiivne pesuvalgendi koos plekieemaldiga. Sagedasel pesemisel muudavad katlakivi ja madal pesemistemperatuur valge pesu tuhmiks. Tekstiilid muutuvad kollakaks ka seistes. Pesuvahend üksi ei taasta pesu valget värvi. Dr. Beckmann Super White muudab pesu särav-valgeks ning eemaldab plekid juba 20oC juures. Intensiivne valgendi aitab säilitada särav-valge värvi isegi pärast korduvalt pesemist. Sobib kasutamiseks koos kõikide pesuvahenditega alates 20oC (mida kõrgem temperatuur, seda efektiivsem). Mugav doseerida - üks kotike pesuvalgendit ühe pesukorra kohta.
Lisainfo
Ärritav! Silmade kahjustamise tõsine oht. Hoida lastele kättesaamatult. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kanda silmade/näokaitset. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatule arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Kemikaal ja tema pakend tuleb viia ohtlike jäätmete kogumispunkti.
Koostisosad
alla 5% miteioonsed tensiidid, tsellulooskiud, pleegitusaine, parfüümaine, mineraalõlid.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Netokogus (g/ml):
80
Kaubamärk:
DR.BECKMANN
Tarnija kontaktid:
Ursus OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.