Piimašok.terv.metspähkl.Piret KALEV 300g

Piimašok.terv.metspähkl.Piret KALEV 300g

€4.85
€16.17/kg
Kirjeldus
Vastupandamatu piimašokolaad, kuhu on puistatud rikkalikult terveid röstitud metspähkleid. Piret oli muistse saaremaa valitseja suure tõllu kange naine. Kord läinud piret hiiumaale tõllu vennale külla. Tee peal tulnud vanapagan piretilt kaasavõetud külakostist osa omale nõudma. Piret andiski, aga vanapagan olnud ahne ja küsinud lisa. Selle peale virutanud piret talle leivalabidaga sellise obaduse, et vanal õelusel nägemine ja kuulmine tükiks ajaks kadunud. Nii andis söakas piret vanapaganale korralikult õpetust, et teelisi ei maksa tülitada.
Koostisosad
Suhkur, metsPÄHKEL 25%, täisPIIM, kakaovõi, kakaomass, emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool. Kakao sisaldus vähemalt 30%. PIIMakuivained– vähemalt 26%. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, GLUTEENi sisaldavaid teravilju ja MUNAtooteid.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 15°C kuni 21°C.

Toiteväärtus (100 g/ml)

Energiat 2353,00 kJ / 566,00 Kcal
Rasvad 41,00 g
millest küllastunud rasvhappeid 17,00 g
Süsivesikud 40,00 g
millest suhkruid 39,00 g
Valgud 9,80 g
Sool 0,18 g

Soovituslik ööpäevane norm

  • Energiat 566 Kcal
    2353 kJ
    28,3%
  • Rasvad 41 g
    58,6%
  • millest küllastunud rasvhappeid 17 g
    85%
  • Süsivesikud 40 g
    15,4%
  • millest suhkruid 39 g
    43,3%
  • Valgud 9,8 g
    19,6%
  • Sool 0,18 g
    7,5%

Muu info

Päritoluriik:
Eesti
Netokogus (g/ml):
300
Kaubamärk:
KALEV
Tarnija kontaktid:
Orkla Eesti AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.