555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Plekieemald.VANISH Gold Oxy White, 625g


€8.29
€13.26/kg
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
625
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Vanish Gold Oxi Action plekieemalduspulber valgetele kangastele. Tulemused 30 sekundiga*. Kohene valgendus peale 1. pesukorda**. *mõned plekid, nagu punased puu- ja juurviljad. **vs hallikad kangad. Tulemused võivad erineda.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: pesumasinas: lisage pesupulbrile: tõrksad ja sissekuivanud plekid: x1. Tavalised plekid: x½ . Leotamine: tõrksad ja sissekuivanud plekid: lisage 1 kopsikutäis 4 l veele (max 40 ºc). Leotage kuni 6 tundi. Peale leotamist peske nagu tavaliselt või loputage põhjalikult. Valgendab efektiivselt ka tuhmunud riideid. Parima tulemuse saamiseks hõõruge tõrksaid plekke enne loputamist. Eeltöötlus: segage 1/4 kopsikutäit pulbrit 3/4 kopsikutäie veega (max 40 ºc). Kandke segu plekile (max 5 min). Vajadusel hõõruge plekki. Puhastage ja kuivatage kopsik enne nõusse tagasipanemist. Pärast eeltöötlust peske nagu tavaliselt.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.