555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Plekieemald.VANISH Gold OxyRegular,940g


€11.79
€12.54/kg
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
940
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
VANISH GOLD OXI ACTION - PLEKIEEMALDUSE KÕRGEM STANDARD*UUS! HÄMMASTAV PLEKIEEMALDUS AINULT 30 SEKUNDIGAMaksimaalseks kiiruseks ja toimeks eeltöödelge või leotage ning mõned** plekid eemalduvad ainult 30 sekundiga. **punane vein, peedimahl, puuviljatee, vaarikas, sojakaste, koola. Lihtsalt lisage üks kopsikutäis igal pesukorral.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: pesemine: lisage pesupulbrile. Rasked ja sissekuivanud plekid x1 tavalised plekid x½. Leotamine: lisage üks kopsikutäis 4 l veele (max 40 ºc). Värviline: max 1 tund. Valge: max 6 tundi peale leotamist peske nagu tavaliselt või loputage põhjalikult. Parima tulemuse saamiseks hõõruge plekki enne loputamist. Eeltöötlemine: segage 1/4 kopsikutäit pulbrit 3/4 kopsikutäie veega (max 40 ºc). Kandke segu plekile (max 5 min). Vajadusel hõõruge plekki. Puhastage ja kuivatage kopsik enne nõusse tagasipanemist. Pärast eeltöötlust peske nagu tavaliselt.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.