555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Plekieemaldaja VANISH Gold Regular 1,8L


€8.29
€4.61/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
1800
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Vanish Gold plekieemaldusgeeli täiustatud koostises on suurendatud pindaktiivsete ainete hulka, võimendatud lõhnaaine taset ning täiustatud välimust. Toimib 30 sekundiga, isegi 7 päeva kuivanud plekkidel
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: pesemine pesumasinas: lisage 100 ml vanish'it pesuvahendile. Doseerige pesuvahendit nagu tavaliselt. Leotamine: lisage 100 ml vanish'it 4 l veele (40ºc max). Värvilised riided: max 1 h. Valged riided: max 6 h. Peale leotamist peske nagu tavaliselt või loputage põhjalikult. Parima tulemuse saamiseks hõõruge plekke enne loputamist. Eeltöötlus: valage 2 ml vanish'it otse plekile. Vajadusel hõõruge plekke (max kontaktaeg 10 min). Seejärel järgige pesemisjuhiseid.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.