555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Plekieemaldajaga BONTO 750g


€2.79
€3.72/kg
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Hapnikupõhine plekieemalduspulber. Plekieemalduspulber valgete ja värviliste kangaste pesemiseks ja leotamiseks pesumasinas või käsitsi. Aktiivhapniku kasutamine aitab eemaldada kõige raskestieemaldatavad plekid, sh kohvi-, tee-, mahla-, veini-, muru-, pori-, puuvilja-, köögivilja-, koola-, veepõhise tindi plekid jms. Kuna toode ei sisalda kloori, on selle kasutamine ohutu ka värvilistel kangastel.
LISAINFO
Pesemine: lisage üks mõõtühik (kaks supilusikatäit, umbes 30 g) pesupulbrile. Raskestieemaldatavate plekkide korral lisage 2 mõõtühikut. Leotamine: lahustage plastanumas 1 mõõtühik (kaks supilusikatäit, umbes 30 g) 4 liitris soojas vees (maks. 40 °C). Raskestieemaldatavate plekkide korral lahustage 2 mõõtühikut. Leotage värvilisi kangaid 1 tund ja valgeid 5 tundi. Pärast leotamist peske nagu tavaliselt või loputage hoolikalt. Raskestieemaldatavate plekkide eemaldamine rõivastelt või kangastelt: lahustage plastanumas 2 teelusikatäit 0,5 liitris soojas vees (maks. 40 °C). Valage otse plekile. Jätke maksimaalselt 30 minutiks mõjuma ja seejärel peske nagu tavaliselt või loputage hoolikalt. Ärge jätke lahust kinnisesse anumasse, sest hapniku vabanemine võib põhjustada anuma purunemise. Ärge kasutage villa või villasisaldusega vaipade puhastamiseks.
Koostisosad
>30% hapnikupõhised pleegitusained, <5% anioonsed pindaktiivsed ained, <5 % mitteioonsed pindaktiivsed ained, ensüümid.
KASUTUSJUHEND
Järgige alati tootja juhiseid rõivaste hooldussildil. Kahtluse korral soovitame kontrollida toote värvikindlust. Selleks kastke kanga varjatud osa lahusesse või kandke lahus kanga varjatud kohta ja seejärel loputage või jätke kuivama. Ei sobi villa, siidi ja naha puhastamiseks. Ärge leotage rõivaid, millel on emailitud või metallist aksessuaarid. Ärge kasutage emailitud või töödeldud pindadel, nagu näiteks puidul, metallil jne. Kasutage sooja veega (maks. 40 °C). Ärge jätke kangast enne pesemist või loputamist päikese kätte. Ärge jätke lahust kinnisesse anumasse, sest hapniku vabanemine võib põhjustada anuma purunemise.
Tootja kontaktid
Toodetud MAXIMA LT UAB tellimusel.
Säilitamistingimused
Säilitage kuivas kohas.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.