555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Plekieemaldusvahend LIILIA Color 500g


€1.99
€3.98/kg
Päritoluriik:
Eesti
Netokogus (g/ml):
500
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Plekieemaldusevahend luik värvilisele pesule: tõhus vahend plekkide eemaldamiseks erinevast materjalist värvilistelt riietelt. Eemaldab efektiivselt kohvi-, marja-, veini- jm. Plekid.
LISAINFO
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Vältida tolmu sissehingamist. Hoida kuivas. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul rohke veega.Eemaldada kontaktläätsed kui neid kasutatakse ja veel kord loputada veega. Kui silmade ärritus ei möödu, pöörduda arsti poole. Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga.
Koostisosad
Naatriumperkarbonaat >30%, naatriumtripolüfosfaat 5-15%, mitteionogeensed pesuained <5%.
KASUTUSJUHEND
Kasutada leotamisel (vaata juhendit pakendil) või pesumasinas. Pesumasinas kasutamisel lisada 30-50g toodet psupulbrile ja pesta põhipesuprogrammiga 40-60 juures. Väga tugevate plekkide korral suurendada doseeringut.
Tootja kontaktid
Mayeri Industries AS
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 16°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.