555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Pudel MAM Anti-Colic,260 ml


€5.75
€5.75/tk
Päritoluriik:
Šveits
Kaubamärk:
MAM
Tarnija kontaktid:
LTT AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Kuni 80% vähem koolikaid*. Anti-colic süsteem võimaldab lapsel katkestamatult imeda, ei tekki vaakumit. Tänu sellele, et õhk väljub pudeli põhjas oleva õhutusava kaudu neelab laps minimaalselt õhku. *Teaduslikult tõestatud.
LISAINFO
Toode pole mänguasi. Kasutada ainult täiskasvanu järelevalvel.
KASUTUSJUHEND
Sterileseerimine ja puhastamine: enne puhastamist ja steriliseerimist tuleb pudel joonisel näidatud viisil osadeks võtta. Pudeliosad tuleb enne esmakasutamist steriliseerida: keeta vees vähemalt 5 minutit või steriliseerida auru abil mikrolaineahjus vastavalt tootja juhistele. Ärge mingil juhul kasutage antibakteriaalseid tooteid ega leeliselisi puhastusvahendeid. Pudeliosad kannatavad masinpesu (ülemises korvis), kuigi mõned masinpesuks mõeldud nõudepesuvahendid võivad vähendada värvitrüki vastupidavust. Ärge jätke pudelilutti otsese päikesevalguse kätte ega kuumusallika lähedusse, kuna see võib materjali hapraks muuta.
Tootja kontaktid
Bambino Mam AB Oxtorgsgränd 2, 111 57 Stockholm, Rootsi

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.