555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Pudel NUK N1 lat.BPA-vaba 0-6 kuud 300ml


€6.29
€6.29/tk
Päritoluriik:
Saksamaa
Tarnija kontaktid:
German Products Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nuk first choice+ pudel, latekslutt, 300 ml. Nr.1 (0-6 Kuud), m (keskmine ava: piimasegu). Loomulikum toitmine - õnnelikumad lapsed. Loomuliku kujuga ortodontiline lutt- nuk luti spetsiaalne kuju on modelleeritud ema rinna kuju järgi imetamise ajal. Luti kuju tagab keelele ja lõualuule piisava ruumi ja loomuliku imemise. Maksimaalne pehmus-uus pehme tsoon luti üleosas sobib nüüd paremini suulaega ja tagab loomuliku joomise. Ennetab koolikute teket- uuendatud nuk anti-colic air system vähendab imikutel õhuneelamisest põhjustatud koolikuvaluvalusid. Kliiniliselt testitud. Loomulik nuk luti kuju tagab väga kõrge heakskiiduprotsendi vastsündinute emade keskel. Nuk first choice + sobib eriti väikelastele, keda toidetakse nii rinnaga kui ka pudelist.
KASUTUSJUHEND
Enne esmakordset kasutamist, tuleb pudelit hoolikalt puhastada. Pestke osad korralikult sooja voolava veega või vajadusel võib leotada soojas vees. Loputage puhta veega ja raputage vesi maha. Laske osadel kuivada.
Tootja kontaktid
MAPA GmbH, Saksamaa
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.