555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Puhastuskreem CIF Sidrun kristal. 780g


€3.49
€2.19
€2.81/kg
Kampaania kehtib kuni 2019-12-30 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
780
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Cif Lemon mikrokristallidega puhastuskreem. Ettevaatusabinõud: Puhastusvahend kõvadele pindadele. Mitte alla neelata. Ei sobi linoleumi, naha, vaipade, tekstiili, kodumasinatel olevate kirjade ja sümbolite puhastamiseks. Vältida pikemat kokkupuudet värvitud pindade ja alumiiniumiga. Õrnade pindade ja materjalide, uute või ebatavaliste, värvitud pindade ja alumiiniumpindade puhul testige toodet esialgu märkamatul kohal, pärast kasutamist loputage toode koheselt maha ning vältige tugevat hõõrumist.
LISAINFO
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab 1,2-bensisotiasool-3-oon. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.
Koostisosad
< 5% anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, seep, lõhnaained, Limonene, Benzisothiazolinone, Linalool, Geraniol.
KASUTUSJUHEND
Kandke puhastuskreem niiske lapiga puhastatavale pinnale, seejärel pühkige niiske lapiga.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.