555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Puhastusvahend DOMESTOS Citrus,700ml


€2.45
€3.50/l
Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
700
Tarnija kontaktid:
Unilever Polska SP Z O.O.
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Tihe desinfitseeriv puhastusvahend. Tapab kõik teadaolevad bakterid.
LISAINFO
ETTEVAATUST! Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Põhjustab nahaärritust. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sattumist keskkonda. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Pesta rohke veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/arstiga. Nahaärrituse korral: Pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele eeskirjadele. Sisaldab Butylphenyl Methylpropional, Hexylsalicylate. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Koostisosad
SODIUM DODECYLBENZENESULFONATE, SODIUM LAURYL SULPHATE.>30% anioonsed pindaktiivsed ained; 5-15% lõhnaained; <5% fosfaadid, aromaatsed süsivesinikud, Butylphenyl Methylpropional, Alpha Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine lahjendamata kujul - desinfitseerimine ja sügavam bakterite hävitamine. Pritsige joana WC poti serva alla (umbes 80 ml) ja jätke 15 minutiks seisma. Sügavama bakterivastase toime ja puhastamise eesmärgil jätke toode seisma üleöö. Köögi/vannitoa kanalisatsioon: valage joana äravoolu, et desinfitseerida ja eemaldada ebameeldivad lõhnad. Valamud: valage joana ära- ja ülevooluavasse, jätke 5 minutiks seisma ning loputage põhjalikult. Õrnade pindade puhul (vannid, valamud) proovige toodet enne väikesel silmatorkamatul kohal. Kasutamine lahjendatud kujul – desinfitseerimine: Põrandad ja tööpinnad – 120 ml Domestost 5 liitri vee kohta. Mitte kasutada lahjendamata toodet põrandatel. Nõudepesulapid ja –švammid – 60 ml Domestost 2,5 l vee kohta leotamiseks. Seejärel loputada põhjalikult veega. Septikute puhul lisage 20 ml. Kasutage alati plastnõusid. Sobib kasutamiseks septiku-süsteemides. 1 kork = 15 ml.
Tootja kontaktid
Unilever Polska SP Z O.O.
Säilitamistingimused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril 0–25 kraadi. Säilitamistemperatuur: alates 0°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.