555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:
-40%

Puhastusvedelik INTERIOR 500ml


€6.49
€3.89
€7.78/l
Kampaania kehtib kuni 2020-07-13 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Suurbritannia
Netokogus (g/ml):
500
Tarnija kontaktid:
Getz Eesti AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Tugevatoimeline tekstiil-, veluur-, plastik- ja vinüülpolstri puhastus- ja kaitsevahend, mis eemaldab aktiivselt plekid ja mustuse kõigilt kangastelt, vinüülilt ja vaipadelt. Sisaldab efektiivset ebameeldivate lõhnde eemaldamise vahendit odor out, mis absorbeerib ja hävitab lõhna, mitte lihtsalt ei maskeeri seda. Vahend kuivab kiiresti ega leota puhastatavat pinda läbi, mistõttu värskeltpuhastatud pind on katsudes peaaegu kuiv. Vahend eemaldab efektiivselt rasva-, õli-, tindi- ja šokolaadiplekid ja ebameeldivad lõhnad. Sobib ka koduses majapidamises kasutamiseks. Mõned materjalid pole värvikindlad. Enne tarvitamist katseta vahendit väikesel pinnal silmatorkamatus kohas. Tugevasti määrdunud kohad võivad vajada korduvat töötlemist.Mõned materjalid pole värvikindlad. Enne tarvitamist katseta vahendit väikesel pinnal silmatorkamatus kohas. Tugevasti määrdunud kohad võivad vajada korduvat töötlemist.Mõned materjalid pole värvikindlad. Enne tarvitamist katseta vahendit väikesel pinnal silmatorkamatus kohas. Tugevasti määrdunud kohad võivad vajada korduvat töötlemist.
LISAINFO
Hoiatus. Eriti tuleohtlik. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal süttimisallikast – mitte suitsetada! Käidelda hästiventileeritavas kohas. Vältida auru sissehingamist.Pakend on survestatud. Hoida otsese päikese eest varjatult temperatuuril alla 50ºC. Mitte lõhkuda ega põletada pakendit pärast kasutamist. Mitte pihustada lahtisesse tulle ega hõõguvale materjalile.
Koostisosad
Sisaldab alla 5% anioonseid pindaktiivseid aineid, 5%...15% Mitteioonseid pindaktiivseid aineid.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: 1. Puhasta pind tolmuimejaga. 2. Raputa pudelit tugevasti. 3. Pihusta vaht ühtlaselt väiksele osale puhastatavast pinnast korraga. 4. Hõõru vaht harjaga sisse. 5. Jäta 5 minutiks seisma, et vaht saaks pinna küljest mustuse vabastada. 6. Kergelt vajutades pühi pinda puhta pehme niiske lapiga, et pinnale tõusnud mustus eemalduks. 7. Eemalda jäägid tolmuimejaga.
Tootja kontaktid
Turtle Wax Limited East Gillibrands, Skelmersdale, WN8 9TX, UK
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.