555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Puhastusvedelik LEATHER CLEANER 500ml


€6.99
€13.98/l
Päritoluriik:
Suurbritannia
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
Turtle Wax
Tarnija kontaktid:
Getz Eesti AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Puhastab, taastab ja kaitseb auto kõiki nahkkattega pindu. Tõhus mittetilkuv kreem eemaldab sisseimbunud mustuse ja saasta. Imendub pinda, taastab naha loomuliku elastsuse. Looduslikud eeterlikud õlid kaitsevad nahka pleekimise ja kuivamise eest. Sobib ainult töödeldud nahaga kaetud pindade hoolduseks. Ei soovitata nahkrõivaste ja -jalanõude hoolduseks. Mitte kasutada seemis- ja nubuknaha ega alkantara kanga puhastamiseks. Tugevasti määrdunud pinnad puhastage eelnevalt niiske lapiga. Vajadusel korrake protseduuri.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Koostisosad
Sisaldab
KASUTUSJUHEND
Kasutamine. 1.Raputage pudelit põhjalikult. 2. Mõned materjalid ei ole värvikindlad. Katsetage alati vahendi sobivust kõigepealt varjatud kohas. Ärge kasutage toodet, kui see kahjustab pinda. 3. Valage toode puhtale pehmele mittevärvitud lapile ja kandke tugevate kattuvate ringliigutustega pinnale. Jätke 1-2 minutiks mõjuma. 4. Poleerige kergelt puhta pehme lapiga.
Tootja kontaktid
Turtle Wax Limited East Gillibrands, Skelmersdale, WN8 9TX, UK
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.