555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:
-40%

Puidust kabenupud


€8.99
€5.39
€5.39/tk
Kampaania kehtib kuni 2020-06-01 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Hiina
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Klassikaline lauamäng kabe - Komplektis on 24 puidust mängunuppu (heledad ja tumedad), 1 mängulaud ning juhised. Mängulaud on lahti voldituna 36x36 cm. Mängijate arv: 2 Soovituslik vanus: 6+
LISAINFO
Toote spetsifikatsioonid ja värvid võivad erineda karbil olevatest illustratsioonidest. Mängujuhend pakendis. Säilitage kontaktandmed. Hoiatus! Toode ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Väikesed osad - lämbumisoht. Pakend ei ole mänguasi, eemaldage see enne toote lapse kätte andmist. Hoidke kilekotid lastele kättesaamatus kohas, et vältida lämbumisohtu.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.