Püksmähk.PAMPERS Prem.Care s3,48tk 6-11

Püksmähk.PAMPERS Prem.Care s3,48tk 6-11

€20.99
€0.44/tk
Kirjeldus
Kuna sinu laps muutub aktiivsemaks, vajad püksmähkmeid, mis pakuvad iga liigutuse puhul mugavat istuvust ja usaldusväärset kaitset. Sellepärast on Pampers Premium Care Pants püksmähkmed 360° ulatuses Comfort Fit ülipehmete ja elastsete materjalidega, mis painduvad sinu sipleva beebi kehakuju järgi. Samuti annavad nad muretu mängimise tagamiseks kuni 12-tunnise pideva lekkekaitse. Nagu kõiki Pampersi püksmähkmeid, on ka Pampers Premium Care püksmähkmeid lihtne vahetada: isegi aktiivselt liigutaval lapsel tuleb neid jalgapanekuks ainult tõmmata, lihtsaks eemaldamiseks küljelt lahti rebida ja hõlpsaks äraviskamiseks teibiga kinnitada. Kasuta koos Pampersi beebi salvrätikutega.
Lisainfo
Hoiatused! Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.
Kasutusjuhend
Kasutada ainult selleks ettenähtud otstarbeks, täpsem kasutamisjuhend asub toote pakendil.
Tootja kontaktid
Procter&Gamble

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
48
Kaubamärk:
PAMPERS
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.