Püksmähkmed HUGGIES Elite Soft S5 38tk


€20.99
€16.59
€0.44/tk
Kampaania kehtib kuni 2021-05-10 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Venemaa
Kaubamärk:
HUGGIES
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti AS, Rukki tee 5, Lehmja, 75306 Harju maakond
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Huggies® Elite Soft püksmähmed on meie kõige pehmemad püksmähkmed, sama õrnad nagu ema kallistus! Lõhnatud, hingavad materjalid ja üle 10 000 mikropoori tagavad õhuringluse, et beebi nahk saaks hingata kogu päeva. Pehme, väikeste padjakestega pealiskiht imab niiskuse sekunditega luues kaitsva barjääri beebi tundliku naha ja väljaheite vahel. Venivad küljed ja pehme vöö sobituvad täpselt beebi keha ja kõhukese suurusega, et aktiivne beebi tunneks end mugavalt ja vabalt. Imavad kanalid juhivad niikuse ühtlaselt laiali kogu mähme ulatuses, aidates vähendada mähkme pundumist ja rippumist. Niiskusindikaator muudab mähkme märgudes värvi, andes märku, mil on aeg mähet vahetada. Lihtne kasutada: tõmba jalga nagu aluspüksid, eemaldamiseks rebi lahti küljeõmblus. Sobivad 12-17kg beebile. Huggies® Elite Soft - Teie kallistus on inspiratsiooniks meile.
LISAINFO
Hoiatused! Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta. Mähkmed on UNISEX sobivusega, kasutada võivad nii poisid kui tüdrukud.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский