555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Tabletid FINISH All-in-1 100 tab.


€21.99
€7.99
€0.08/tk
Kampaania kehtib kuni 2019-03-18
Päritoluriik:
PL
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Meie unikaalset, kihisevat PowerBalli sisaldav kahekihiline tablett tagab alati ka rasketes oludes tõhusa puhastuse. PowerBall väljutab põhjalikult puhastavad toimeained kõikjale kuhu vaja. Need mitte ainult ei eemalda rasked plekid vaid sisaldavad ka loputus- ja soolafunktsiooni, et nõud saaksid iga pesukorraga suurepärase läike.
TOIDULISANDID
E415
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: pakkige tablett lahti japarimaks tulemuseks asetage sahtlisse. Kui tablett ei mahusahtlisse, konsulteerige nõudepesumasinatootjaga või tutvugekasutusjuhendiga. Sobib septikumidele. Parima tulemusesaamiseks lühikeste pesuprogrammide korral, asetage finishall-in -1 tablett nõudepesumasina põhjal asuva filtri korvale.Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne pehme/keskmiseja kareda vee puhul kuni kareduseni 26oe (21odh). Kui vesi onvaga kare, kasutage finish soola. Finish loputusvahend onsoovitatav, et saada parim kuivamistulemus.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.