555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Tabletid FINISH All-in-1 26 tab. Lemon


€8.29
€0.32/tk
Päritoluriik:
Poola
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Finish All in 1 Powerball tabletid tagavad tänu unikaalsele tehnoloogiale võimsa puhastuse isegi rasketes tingimustes. Meie revolutsiooniline eelleotav kihisev Powerball eraldab puhastusaineid, et eemaldada kõige raskemad toidujäägid, nagu sissekuivanud lasanje ja kaerahelbed. Meie võimsad puhastusained eemaldavad isegi kõige raskemad plekid, nagu kohv ja tee, ja küürivad õrnalt teie nõud ja klaasid säravalt puhtaks. Soola- ja loputusfunktsioon loputavad ära jäägid ning aitavad eemaldada laike ja kirmet, andes särava puhtuse. Iga tablett on individuaalselt pakitud, et tagada värskus.
Koostisosad
>30 % fosfaadid; 5-15 % hapnikupõhised pleegitusained, polükarboksülaadid;
TOIDULISANDID
E415
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: pakkige tablett lahti japarimaks tulemuseks asetage sahtlisse. Kui tablett ei mahusahtlisse, konsulteerige nõudepesumasinatootjaga või tutvugekasutusjuhendiga. Sobib septikumidele. Parima tulemusesaamiseks lühikeste pesuprogrammide korral, asetage finishall-in -1 tablett nõudepesumasina põhjal asuva filtri korvale.Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne pehme/keskmiseja kareda vee puhul kuni kareduseni 26oe (21odh). Kui vesi onvaga kare, kasutage finish soola. Finish loputusvahend onsoovitatav, et saada parim kuivamistulemus.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.