Tampoon KOTEX Active Normal, 16tk

€2.75
€0.17/tk
Kirjeldus
Kotex® Active tampoonid on mõeldud kõigile, kes eelistavad aktiivset ja liikuvat elustiili ning mugavust ja usaldusväärset kaitset. Rõõmsavärviline ümbris ning lihtne avamissüsteem "keera ja ava" muudavad kasutamise lihtsaks ning kiireks. Pehme, siidine pealispind ja ümar ots tagavad mugava sisestamise. Tampoon on kergelt laienev, kohandudes suurepäraselt Teie kehaga, pakkudes liikuvusmugavust igas olukorras. Tänu täiendavatele mitmesuunalistele soontele ja sinisele kaitseribale imavad tampoonid vedelikku kiiresti ja kaitsevad iga nurga all. Tampoon Kotex® Active Normal sobib keskmise vooluse korral.
Lisainfo
Tähelepanu: Tampoone seostatakse toksilise šokisündroomiga (TŠS), mis on harvaesinev, kuid tõsine seisund, mis võib lõppeda surmaga. Pakendis olevad juhised tampooni kasutamise kohta sisaldavad olulist, teavet menstruaalse toksilise šoki sündroomi (TŠS) kohta. Palume juhistega hoolikalt tutvuda ning need alles hoida. Kahjustunud või katkine toode hävitada. Ärge visake toodet kanalisatsiooni. Hoida kuivas kohas.
Kasutusjuhend
Põhjalik kasutusjuhend on lisatud tampooni pakendisse. Valige sobiva imavusega toode vastavalt vooluse tugevusele ning vahetage tampooni iga 4-8 tunni järel.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Tšehhi
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.