Tampoon KOTEX Super 16tk

€2.75
€0.17/tk
Kirjeldus
Kotex® Ultra Sorb tampoonid on mõeldud kõigile, kes eelistavad siidist pehmust ja õrnust. Rõõmsavärviline ümbris ning lihtne avamissüsteem "keera ja ava" muudavad kasutamise lihtsaks ning kiireks. Pehme, siidine pealispind ja ümar ots tagavad mugava sisestamise. Tampoon on kergelt laienev, kohandudes suurepäraselt kehaga pakkudes turvalist mugavust igas olukorras. Sinine absorbeerivast materjalist kaitseriba tagab liskaitse lekete korral. Tampoon Kotex® Ultra Sorb Super sobib kasutada tugeva vooluse korral.
Lisainfo
Tähelepanu: Tampoone seostatakse toksilise šokisündroomiga (TŠS), mis on harvaesinev, kuid tõsine seisund, mis võib lõppeda surmaga. Pakendis olevad juhised tampooni kasutamise kohta sisaldavad olulist, teavet menstruaalse toksilise šoki sündroomi (TŠS) kohta. Palume juhistega hoolikalt tutvuda ning need alles hoida. Kahjustunud või katkine toode hävitada. Ärge visake toodet kanalisatsiooni. Hoida kuivas kohas.
Kasutusjuhend
Põhjalik kasutusjuhend on lisatud tampooni pakendisse. Valige sobiva imavusega toode vastavalt vooluse tugevusele ning vahetage tampooni iga 4-8 tunni järel.
Tootja kontaktid
Kimberly-Clark
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Tšehhi
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.