555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Teeassortii vaar,viinam,must.HYLEYS,135g


€4.65
€34.44/kg
Päritoluriik:
Sri Lanka
Netokogus (g/ml):
135
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Tee, mis annab igaühele oma maitse ... “TEE SOMELIER”, kelle maitsed muutuvad soovi korral! Iga klient saab rohkem kui lihtsalt kolm-ühes-paketi. Selle hämmastava tee loojad on pakkunud palju enamat. Nad töötasid põhjalikult segude ja nende kombinatsioonide kallal. Selle tulemusel saab erinevaid komponente meelevaldselt segada, saavutades enneolematud maitsekombinatsioonid! Igas purgis on lihtne ja intuitiivne segamisskeem.
Koostisosad
Vaarika tee: Ceylon keskmise lehega must tee, vaarika tükid, looduslik vaarika maitseaine. Viinamarja tee: Ceylon keskmise lehega must tee, viinamarjade tükid, looduslik viinamarjamaitseaine. Mustika tee: Ceyloni suurte lehtede must tee, pähkli tükid, naturaalne mustika maitseaine.
Tootja kontaktid
Regency Teas (Pvt) Ltd. No.359, Biyagama Road, Kelaniya, Sri Lanka.
Säilitamistingimused
Hoida kuivas kohas ja suhtelise õhuniiskusega mitte üle 70%. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.