555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Üldpuh. AJAX Active Optimal 7 Lemon 1L


€2.29
€1.59
€1.59/l
Kampaania kehtib kuni 2019-03-25
Päritoluriik:
PL
Netokogus (g/ml):
1000
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ajax üldpuhastusvahend optimal 7 lemon 1l
LISAINFO
Parketile mõeldud sidruniroomiga puhastusvahend Ajax Lemon. Puhastab laitmatult ja muudab pestava parketi ning haprad pinnad säravaks ilma loputamiseta. Suurte pindade puhastamiseks lisage poolele ämbrile veele kaks korgitäit vett. Ei ole vaja loputada. Raskesti puhastatavatel plekkidel kasutage lahjendamata kujul, seejärel puhastage niiske pehme lapiga. Ärge kasutage pindadel, mida ei tohi pesta, nt vahatatud või töötlemata puidul või alumiiniumil.
Koostisosad
Sisaldab: •
KASUTUSJUHEND
Parketile mõeldud sidruniroomiga puhastusvahend ajax lemon. Puhastab laitmatult ja muudab pestava parketi ning haprad pinnad säravaks ilma loputamiseta. Suurte pindade puhastamiseks lisage poolele ämbrile veele kaks korgitäit vett. Ei ole vaja loputada. Raskesti puhastatavatel plekkidel kasutage lahjendamata kujul, seejärel puhastage niiske pehme lapiga. Ärge kasutage pindadel, mida ei tohi pesta, nt vahatatud või töötlemata puidul või alumiiniumil.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.