555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Üldpuh.vah. AJAX Floral Fiesta Lilac 1L


€2.29
€2.29/l
Päritoluriik:
Euroopa Liit
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
Ajax
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ajax BDC Floral Fiesta Lilac universaalne puhastusvahend põrandatele ja teistele suurtele pindadele meeldiva sirelilõhnaga. Unikaalne õhu käes aktiveeruv värskus, mis eraldab lillelõhna enam kui 24 tunni jooksul. Puhastab pinnad sügavuti, muutes need säravaks, ilma hõõrumise ja loputamiseta. Ph neutraalne – sobib õrnadele pindadele (marmor, keraamilised pinnad...). Toodetud Poolas.
LISAINFO
HOIATUSED: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
Koostisosad
< 5%: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteanioonsed pindaktiivsed ained; Parfüüm, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.
KASUTUSJUHEND
Suurte pindade puhastamisel lisada kaks korgitäit poolele ämbrile veele. Ei vaja loputamist. Raskesti eemaldatavatel plekkidel kasutada lahjendamata, pärast puhastada pehme niiske lapiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.