Üldpuh.vah. AJAX Floral Fiesta Lilac 1L

Üldpuh.vah. AJAX Floral Fiesta Lilac 1L

€3.19
€3.19/l
Kirjeldus
"Üldpuhastusvahend Ajax Floral Fiesta Lilac põrandatele ja teistele suurematele pindadele on meeldiva sirelilõhnaga. Pärast puhastamist saad nautida ainulaadset õhuvärskust, sest toode säilitab lillelõhna enam kui 24 tunniks. Ajax puhastab sügavuti, muutes pinnad säravalt puhtaks, ilma et peaks hõõruma ja loputama. Neutraalne pH kaitseb õrnu pindu (marmor, keraamika jne). Suurte pindade puhastamiseks lisa poolele ämbrile veele (~2,5 l) 2 korgitäit toodet. Loputada ei ole vaja. Tõrksate plekkide korral kasutage lahjendamata toodet ja pühkige see pärast puhastamist niiske pehme lapiga ära.
Lisainfo
HOIATUSED: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
Koostisosad
5%: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteanioonsed pindaktiivsed ained; Parfüüm, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.
Kasutusjuhend
Suurte pindade puhastamisel lisada kaks korgitäit poolele ämbrile veele. Ei vaja loputamist. Raskesti eemaldatavatel plekkidel kasutada lahjendamata, pärast puhastada pehme niiske lapiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna.

Muu info

Päritoluriik:
Kreeka
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
AJAX
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.