555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Üldpuh.vah. AJAX Soda&Lemon Spray 500ml


€3.69
€7.38/l
Päritoluriik:
Kreeka
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
Ajax
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ajax spray boost baking soda & lemon kitchen 500ml
LISAINFO
HOIATUSED: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
Koostisosad
Sisaldab: • < 5% anioonsed surfaktandid, mitteioonsed surfaktandid • lõhnaained
KASUTUSJUHEND
Kasutamine:1. Seadke päästik asendisse „on“. 2. Pihustage otse pinnale. 3. Jätke toode mõneks sekundiks mõjuma. Tõrksate plekkide eemaldamiseks pihustage ohtralt, jätke 10 minutiks mõjuma ja loputage. Vajadusel korrake. 4. Kasutage lappi või käsna. Optimaalsete tulemuste ja 100% rasvata pindade saavutamiseks kasutage regulaarselt ning kuivatage pehme lapiga. Ettevaatusabinõud kasutamiselsobib kasutamiseks kõikide pestavate pindade (v.A alumiiniumi) puhastamiseks. Kahtluse korral proovige toodet esmalt väikesel varjatud pinnal. Ei sobi kasutamiseks kahjustunud vitrokeraamikal. Mitte kasutada soojadel pindadel. Mitte kasutada sellistel õrnadel kangastel nagu vill, siid jne. Järgige alati tootja puhastusjuhiseid. Mitte pihustada silmade ega näo suunas.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.