555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Üldpuh.vahend AJAX Boost Soda&Lemon 1l


€2.35
€2.35/l
Päritoluriik:
Kreeka
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
Ajax
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
AJAX BOOST: tõhususe ja lõhna ideaalne kooslus!Küpsetussoodat sisaldav meeldiva sidruni lõhnaga Ajax Boost eemaldab ülitõhusalt rasva, tagades ideaalse puhtuse ja intensiivse värskuse.
LISAINFO
HOIATUSED: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
Koostisosad
Sisaldab: • < 5% anioonsed surfaktandid, mitteioonsed surfaktandid • lõhnaained, limoneen, glutaraal, tsitraal, tsitronellool, heksüültsinnamaal, geraniool, linalool
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.