555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Üldpuh.vahend AJAX Boost Soda&Lemon 1l


€2.35
€1.65
€1.65/l
Kampaania kehtib kuni 2019-11-25 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Kreeka
Netokogus (g/ml):
1000
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ajax üldpuhastusvahend boost baking soda & lemon 1l
LISAINFO
AJAX BOOST: tõhususe ja lõhna ideaalne kooslus!Küpsetussoodat sisaldav meeldiva sidruni lõhnaga Ajax Boost eemaldab ülitõhusalt rasva, tagades ideaalse puhtuse ja intensiivse värskuse.
Koostisosad
Sisaldab: • < 5% anioonsed surfaktandid, mitteioonsed surfaktandid • lõhnaained, limoneen, glutaraal, tsitraal, tsitronellool, heksüültsinnamaal, geraniool, linalool
KASUTUSJUHEND
Ajax boost: tõhususe ja lõhna ideaalne kooslus!Küpsetussoodat sisaldav meeldiva sidruni lõhnaga ajax boost eemaldab ülitõhusalt rasva, tagades ideaalse puhtuse ja intensiivse värskuse.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.