555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Üldpuhastusvahend SANYTOL 500ml


€2.85
€5.70/l
Päritoluriik:
Hispaania
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
SANYTOL
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Desinfitseeriv üldpuhastusvahend Sanytol 500ml eukalüptilõhnaline on praktiline pleegitusvaba puhastusvahend, kus on ühendatud puhastamine ja desinfitseerimine. Sanytol üldpuhastusvahend hävitab 99,9% kõikidest bakteritest, seen mikroorganismidest ja viirustest. Samal ajal eemaldab tõhusalt ka muu mustuse kahjustamata pindu. Sobib kõikide pestavate pindade puhastamiseks köögis, vannitoas, tualettides, elutoas, lastetoas jne. Ei sisalda valgendajat.
Koostisosad
0,5% chloride Didecyldimetylammonium, <5%mitteioonseid pindaktiivseid aineid, katioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaineid.
KASUTUSJUHEND
Saab puhastada: köögid, prill-lauad, sanitaarseadmed, vesilukud, keraamilised plaadid, pestavad pinnad, elektriseadmed, madratsid, vaibad, tekid, sohvad, telefonid, arvutid, lastehooldusvahendid (wc potid, vannid...), Prügikastid. Toiduga kokkupuutuvatel pindadel, mänguasjadel ja imikute või loomadega kokkupuutuvatel pindadel laske toimida 15 min ning loputage seejärel rohke kraaniveega.
Tootja kontaktid
Marca Ceys International, S.L.Sociedad Unipersonal
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.