555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Üldpuhastusvahend SANYTOL Greip 500ml


€2.85
€2.29
€4.58/l
Kampaania kehtib kuni 2020-03-02 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Hispaania
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
SANYTOL
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Praktilne, loputusvaba puhastusvahend, kus on ühendatud nii puhastamine kui ka desinfitseerimine. Hävitab 99,9% bakteritest, seentest , viirustest. Eemaldab ebameeldivad lõhnad. Sobib kõikidele pindadele. Sisaldab looduslike puhastus ja antiseptiliste omadustega greibiõli. Dermatoloogiliselt testitud. Ei vaja loputamist.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas.Mitte alla neelata ALLANEELAMISE korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või halva enesetunde korral arstiga (Mürgistusinfoliin tel: 16662).SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.
KASUTUSJUHEND
Pihustada ja lasta 5 minutit mõjuda ning seejärel pühkida niiske švammiga. Eemaldamaks paakunud lubjakivi ja tekkinud hallitust, lasta mõjuda 15 minutit, seejärel hõõruda ja soovi korral loputada.
Tootja kontaktid
Marca Ceys International, S.L.Sociedad Unipersonal
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.