555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Unelutt NUK DISNEY 0-6k sil.


€3.59
€3.59/tk
Päritoluriik:
Saksamaa
Tarnija kontaktid:
German Products Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Nuk “disney” ortodontiline rõngaslutt (0-6 kuud, silikoon), 1tk. Ortodontiline kuju. Bpa-vaba. Täiustatud nuk kuju: 1) veelgi lamedam, 2) veelgi peenem, 3) veelgi kitsam.
LISAINFO
Toode on saadaval erinevates Disney teemalistes disainides.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: enne esmakordset kasutamist, tuleb lutti 5 minutit keeta ja enne igakordset järgmist kasutamist hoolikalt puhastada ning desinfitseerida. Keetmisel tuleb jälgida küllaldase veetaseme olemasolu anumas, et vältida luti kahjustumist. Lutti ei või pesta nõudepesumasinas – pesumasina puhastusvahend võib materjali kahjustada!
Tootja kontaktid
MAPA GmbH, Saksamaa
Säilitamistingimused
Hügieeni ja ohutuse tagamiseks soovitame lutti uuendada iga 1-2 kuu tagant. Luti seisukorda saab hinnata tema otsa kergelt venitades. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.