Univ.puh.vah. 7th GENERATION Clear 500ml

€3.69
€7.38/l
Kirjeldus
Seventh Generation Free & Clear universaalne puhastusvahend on mõeldud tundlikule nahale. EL-i ökomärgisega üldpuhastusvahend on 86% taimset päritolu (Powered by Plants), lõhnad on saadud 100% eeterlikest õlidest ning botaanilistest ekstraktidest. Lisatud ei ole värvaineid, sünteetilisi lõhnaineid ega kunstlikke valgendajaid. Toote pakend on toodetud 99% ulatuses pärast tarbimist ringlusesse võetud materjalidest ja 100% ümbertöödeldavatest pudelitest.
Koostisosad
<5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, amfoteersed pindaktiivsed ained, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Kasutusjuhend
Üldisemaks puhastuseks hoidke pihustit 15-20 cm puhastatavast pinnast, pihustage toodet pinnale täies ulatuses, vajadusel puhastage švammiga, loputage või kuivatage pind. Raskemate plekkide korral laste tootel mõjuda 1 minut, vajadusel puhastage švammiga, loputage või kuivatage pind. Sobib kasutamiseks: akrüülist, messingist, keraamilistel, kroomist, Corian ja Formica tehiskivist, klaaskiust, graniidist (töödeldud ja töötlemata) pindadel, laminaatpõrandatel, marmoril (töödeldud ja töötlemata), peeglil, niklil, portselanil, roostevabal terasel, travertiinil. Kasutage ETTEVAATLIKULT: alumiiniumil, betoonil, puidul. Testige alati toodet esmalt märkamatul kohal). Toode ei ole mõeldud laiaulatuslikuks puhastamiseks.
Tootja kontaktid
Unilever Polska SP Z O.O.
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Šveits
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
SEVENTH GENERATION
Tarnija kontaktid:
Unilever Eesti AS Sõpruse pst 145, corpus A, 3rd floor, 13417, Tallinn, Estonia
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский