555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Univ.salvrätikud HELPER CitrusFresh 80tk


€1.79
€0.02/tk
Päritoluriik:
Tšehhi
Kaubamärk:
HELPER
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Mitmeotstarbelised niisked salvrätikud (tsitruselõhnalised), 80 tk. Eriti paks puhastuslapp. Ideaalne kasutamiseks nii kodus kui ka reisil olles. Mis tahes pindade lihtsaks, kiireks ja hügieeniliseks puhastamiseks. Ilma kloorita.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatult. Mitte kasutada isiklikuks hügieeniks. Kasutatud salvrätikud visata olmeprügi hulka.
Koostisosad
Vähem kui 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaained, metüülisotiasolinoon, bensisotiasolinoon, oktülisotiasolinoon, fenoksüetanool.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine on kiire ja mugav: 1) Avage pakend, tõmmates seda etiketil asuvast ribast, ja võtke salvrätik pakist välja. Sulgege pakend korralikult, et ülejäänud salvrätikud ära ei kuivaks. 2) Salvrätik on kohe kasutamiseks valmis. Pühkige lihtsalt pinda. 3) Visake salvrätik olmeprügi hulka.
Tootja kontaktid
Toodetud Maxima LT UAB tellimusel

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.