555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Universaalne puhastuspih.HELPER 700ml


€1.89
€2.70/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
700
Kaubamärk:
HELPER
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Universaalne puhastuspihusti.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Koostisosad
Anioonsed pindaktiivsed ained <5%, mitteioonsed pindaktiivsed ained, amfoteersed pindaktiivsed ained, lõhnaained (2-(4-tert-butüülbensüül) propioonaldehüüd, linalool), bensisothiasolinool, metüülisothiasolinool.
KASUTUSJUHEND
Läike taastamiseks. Lihtne loputada. Ei kriimusta pinda. Jätab värske lõhna. Kasutusjuhised: seadke päästik tööasendisse. Kandke puhastusvahend määrdunud pinnale, laske veidi mõjuda ja pühkige pinda niiske lapiga. Kuivatage kuiva lapiga. Vajadusel korrake. Kergesti kahjustuvatel pindadel (akrüül-, lakk- jms pinnad) katsetage puhastusvahendit algul varjatud kohas.
Tootja kontaktid
Toodetud Maxima LT UAB tellimusel.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.