555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Vahaeemaldus PLEDGE,475ML


€3.45
€7.26/l
Päritoluriik:
Soome
Netokogus (g/ml):
475
Tarnija kontaktid:
Tridens AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Võimaluse korral näidata talle ettiketti
LISAINFO
Mitte loksutada. Hoida jäätumise eest. NB ! Sööbiv. Põhjustab tugevat söövitust. Hoida lukustatult lastele kättesaamatus kohas. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel peasta kohe rohke veega. Kanda sobivat kaitseriietust.- kindaid ja silmade või nöokaitset. Õnnetusjuhtumi või halva enesetunde korral pöörduda arsti poole(võimaluse korrasl näidata talle etiketti). Mitte kokkusegada teiste puhastusvahendite või teiste happeliste ainetega.
KASUTUSJUHEND
1. Lisa 3 l veele 3,-5 dl vahaeemaldust. Kanna lahus korraga ainult mõneruutemeerilisele alale. 2. Lase lahusel toimida mõni minut ja eemalda lahtitulnud vaha harjaga või küürimis svammiga. 3. Peale vahaeemaldust loputa põrand hoolikalt leige veega. Lase põrandal korralikult kuivade enne uee vaha pealkandmist. Tähelepanu ! Linoleumpõrand puhul kasuta poole lahjemat lahust ja lase mõjuda võimalikult lühikest aega. Enne toote kasutamist testi lahust põrandal varjatud kohas. Selgitamaks põranda värvikindlust toote suhtes. Ei sobi naturaalsetele põrandadele. Kui soovid seda siiski teha, tee järgmist 1. Sega pudeitäis vahaeemaldust ja liiter vett. 2. Kasta froteerätik lahusesse ja hõõru niiske rätikuga väike ala korraga. Põrnad ei tohi märjaks saada.Eriti ettevaatlik ole liitkohtades. Vahepeal loputa rätikut.3. Peale vahaeemadust puhasta põrand (vee) niiske rätikuga.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.