555 66 369
E-P 8:00-21:00
E-post:

Vaibapuhastusvah.VANISH GOLD SPRAY 500ml


€5.49
€10.98/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
500
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Vanish Oxi Action Spray – plekieemaldi vaipade ja polsterpindade puhastamiseks
Koostisosad
Alla 5% hapnikupõhised pleegitusained, anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, polükarboksülaadid, lõhnaained, limonene, hexyl cinnamal, citral, benzyl salicylate.
KASUTUSJUHEND
Kuidas kasutada: pöörake otsik asendisse on. Puhastage plekk puhta lapi või švammiga. Pihustage vanish´it plekile ja laske mõjuda maksimaalselt kuni 5 minutit mõjuda. Kasutades lappi või švammi, hõõruge õrnalt mustust eemaldades. Tõrksate plekkide korral võib olla vajalik seda tegevust korrata. Kasutusnõuanded: parima tulemuse saavutamiseks töödelge plekki viivitamatult. Võib kasutada villavaipadel. Alati kontrollige värvikindlust. Kui vaiba värv muutub, siis ärge toodet kasutage. Eemaldage lahtine mustus ja kuivatage märjad plekid puhta, absorbeeriva lapiga. Mitte kasutada velvetmaterjalidel, brokaadil ja materjalidel, mida ei või märjalt puhastada. Mitte kasutada siidil ja idamaistel kangastel.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.