555 66 369
E-P 8:00-21:30
E-post:

Vaibapuhastusvaht VANISH Gold 600ml


€5.49
€9.15/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
600
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Vanish Gold vaipade ja pehme mööbli puhastusvaht, 600 mlPUHASTAB, VÄRSKENDAB JA PEHMENDAB. Suurtele pindadele: esikud, vaibad, pehme mööbel.
Koostisosad
Alla 5% alifaatsed süsivesinikud, polükarboksülaadid, fosfaadid, lõhnaained.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: 1. Raputage hästi ja pihustage. 2. Vaht hõõruda vaiba sisse puhta niiske harja, švammi või lapiga. 3. Jätke 2 tunniks toimima või kuni on kuiv ning puhastage tolmuimejaga. Pihustatud ainet mitte sisse hingata. Mitte pihustada näo suunas. Pihustamise ajal hoidke lemmikloomad eemal. Peale kasutamist ventileerida piirkonda. Kasutussoovitused: alati kontrollige värvikindlust peidetud alas, eriti villavaipadel. Kasutage regulaarselt, et saada parim tulemus. Mitte kasutada velvetmaterjalidel, brokaadil ning nendel esemetel, mida ei või märjalt töödelda.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.