555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Vaibapuhastusvaht VANISH Gold 600ml


€5.49
€9.15/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
600
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Vanish Gold vaipade ja pehme mööbli puhastusvaht, 600 mlPUHASTAB, VÄRSKENDAB JA PEHMENDAB. Suurtele pindadele: esikud, vaibad, pehme mööbel.
Koostisosad
Alla 5% alifaatsed süsivesinikud, polükarboksülaadid, fosfaadid, lõhnaained.
KASUTUSJUHEND
Kasutamine: 1. Raputage hästi ja pihustage. 2. Vaht hõõruda vaiba sisse puhta niiske harja, švammi või lapiga. 3. Jätke 2 tunniks toimima või kuni on kuiv ning puhastage tolmuimejaga. Pihustatud ainet mitte sisse hingata. Mitte pihustada näo suunas. Pihustamise ajal hoidke lemmikloomad eemal. Peale kasutamist ventileerida piirkonda. Kasutussoovitused: alati kontrollige värvikindlust peidetud alas, eriti villavaipadel. Kasutage regulaarselt, et saada parim tulemus. Mitte kasutada velvetmaterjalidel, brokaadil ning nendel esemetel, mida ei või märjalt töödelda.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.