555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:
-30%

Validol PHS 20tk


€0.85
€0.60
€0.03/tk
Kampaania kehtib kuni 2020-06-01 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Venemaa
Tarnija kontaktid:
Recesus OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Kasutatakse rahustava vahendina, südame valude, närvi- ja teadvuse häirete ning iivelduse korral. Mentüülvaleraadil on nõrk rahustav ja kerge veresooni laiendav toime. Mõjutades vastavaid retseptoreid on sellel valu vähendav toime.
LISAINFO
Ärge närige tabletti! Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes! Ei asenda tervislikku eluviisi. Ei asenda tasakaalustatud toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Ei asenda tervislikku eluviisi. Ei asenda tasakaalustatud toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.
Koostisosad
1 tablett sisaldab 60 mg mentoolilahust isopalderjanhappe mentüülestris. Lisaained: sahharoos (rafinaat-suhkur), kaltsiumstearaat 5mg, dekstroosmonohüdraadis (glükoosi mono-hüdraat).
KASUTUSJUHEND
Täiskasvanutele, tablett manustatakse keele alla, 1-2 korda päevas. Maksimum 4 tabletti ööpäevas.
Tootja kontaktid
OAO“Farmastandart-Lekarstva” 305022, 2-ne Agregatnaja tn.1a/18, Kurski linn, Venemaa.
Säilitamistingimused
Kaitsta niiskuse eest Säilitamistemperatuur: alates 15°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.